EPS
            Країна:Італія
Виробництво:Деталі електричної групи
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: EPS
Країна: Італія
Виробництво: Деталі електричної групи
Сайт: http://www.eps-autoparts.com/


Компанія FACET S.r.l. була заснована в 1946 році в Італії і спочатку орієнтувалася на випуск електроустаткування для підприємств автомобілебудування. На даний момент оборот компанії становить рекордні 20 млн. євро / рік. Асортимент постійно розширюється і досяг до початку двадцять першого століття 4000 позицій. Він включає в себе компоненти управління двигуном, системи запалювання, котушки запалювання, датчики та багато іншого. Якість і надійність підтверджені сертифікатами якості ISO 9001, а також ANFIA AVQO 94. FACET виробляє практично всю лінійку електроустаткування для європейських автомобілів. У 1964 році в невеликому містечку Коліно в якості дочірньої фірми була заснована компанія EPS. Продукція FACET стала випускатися на цьому підприємстві під новою торговою маркою EPS. На даний момент асортимент запчастин EPS для систем запалювання поставляється на більшість автомобільних марок Європи, США та країн Південно-Східної Азії та Японії.

Для ринку післяпродажного компанія EPS виробляє і поставляє датчики для вимірювання температури охолоджуючої рідини, датчики тиску масла, датчики вентилятора, кисневі датчики, датчики заднього ходу, датчики положення коленвала, запасні частини для систем запалювання, котушки запалювання, комутатори, дроти, термостати, кришки трамблера , бігунки.

Всі автомобільні запасні частини проходять неодноразове тестування в процесі виробництва. Виробничі лінії оснащені сучасним обладнанням, сам процес автоматизований. Компанією використовуються передові технології та ноу-хау в області штампування металевих частин, складу пластмас. Особлива увага приділяється електроніці. В результаті датчики виробництва EPS відрізняються підвищеною чутливістю, надійністю і точністю спрацьовування. У їх виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали. Інженери компанії постійно розробляють нові модифікації датчиків, працюючи над їх надійністю і довговічністю. Якість датчиків визнано провідними світовими виробниками таких марок як Opel, Mersedes, Форд та іншими. У виробництві високовольтних проводів використовуються ізоляційні матеріали останнього покоління.

Компанія має розвинену мережу дистриб'юторів по всьому світу, що поставляють запчастини до легкових і вантажних автомобілів японських, європейських і американських виробників. 

Аналоги в форматі XLS >> 


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: