SKF
            Країна:Швеція
Виробництво: Підшипники ступиці, ролики натягу ременя, водяні помпи, комплекти ШРУС, комплекти ГРМ, ремені, підшипники.
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: SKF
Країна: Швеція
Виробництво: Підшипники ступиці, ролики натягу ременя, водяні помпи, комплекти ШРУС, комплекти ГРМ, ремені, підшипники.
Сайт: http://www.skf.com


SKF - провідний світовий постачальник продукції і послуг в області підшипників кочення, вузлів обертання, ущільнень і інженерних рішень.

Які б не були Ваші вимоги до підшипників та ущільнень, компанія SKF, працююча по всьому світу і притримується вищих стандартів якості продукції та виконає їх.

Ми вносимо свій внесок в процес підвищення ефективності використання і обслуговування устаткування виробничих підприємств, проводячи профілактичне технічне обслуговування, діагностику та використовуючи системи підтримки прийняття рішень при проведенні технічного обслуговування.

SKF забезпечує безвідмовну роботу

Компанія SKF 100 років тому винайшла самоустановлювальний підшипник і в процесі свого розвитку перетворилася на компанію інженерних рішень, що використовує унікальний потенціал знань, накопичений в п'яти областях, з метою створення унікальних рішень для своїх клієнтів. Ці п'ять областей охоплюють не тільки підшипники, підшипникові вузли і ущільнення, а й мастильні матеріали та системи змащування, критичні для забезпечення довготривалої роботи підшипників; мехатронні вузли, що інтегрують знання в області механіки та електроніки в більш ефективні системи лінійного переміщення і підшипники з вбудованими датчиками; а також широкий спектр послуг - від проектування і управління запасами до моніторингу стану обладнання та створення систем надійності.

Незважаючи на розширення сфери діяльності, SKF продовжує зберігати світове лідерство в галузі розробки, виробництва та маркетингу підшипників кочення, а також супутніх виробів, наприклад, манжетних ущільнень. Крім того, SKF утримує міцні позиції на ринку, що розширюється систем лінійного переміщення, прецизійних підшипників для аерокосмічної галузі, шпинделів для верстатів і послуг з технічного обслуговування промислового обладнання.

Група SKF отримала сертифікат ISO 14001, міжнародний стандарт з охорони та раціонального використання навколишнього середовища, а також OHSAS 18001, стандарт з охорони здоров'я і заходам безпеки. Окремі служби отримали сертифікат якості відповідно до ISO 9000 і QS 9000.

Маючи в своєму складі близько 100 підприємств і торгових компаній в 70 країнах світу, є найбільшою міжнародною компанією. Крім того, 15 000 наших дистриб'юторів і дилерів, офіси по всьому світу, а також мережа інтернет-магазинів і глобальна торгова мережа сприяє максимальній доступності виробів і послуг SKF. По суті технічні рішення SKF доступні в будь-який час і в будь-якому місці. Сьогодні престиж марки SKF як ніколи високий, що не дивно - адже за нею стоїть компанія інженерних рішень, готова предостваіть вироби світового класу і інтелектуальні ресурси, а також розробити індивідуальну програму для досягнення успіху.


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: