COMPLEX S.A.
            Країна:Польща
Виробництво:COMPLEX S.A. протягом багатьох років є лідером з виробництва та дистрибуції підшипників і частин машин на польському і центрально-європейському ринку.
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: COMPLEX S.A.
Країна: Польща
Виробництво: COMPLEX S.A. протягом багатьох років є лідером з виробництва та дистрибуції підшипників і частин машин на польському і центрально-європейському ринку.
Сайт: http://www.cx.pl/


COMPLEX S.A. протягом багатьох років є лідером з виробництва та дистрибуції підшипників і частин машин на польському і центрально-європейському ринку. У комерційній пропозиції фірми, крім основної лінії, якої є підшипники кочення, Ви знайдете втулки підшипників, корпуси підшипників, підшипники ковзання, втулки ковзання, клиновидні ремені, технічні ущільнення, приводні ремені, ремонтні набори для маточин коліс, а також широку гаму спеціальних продуктів.

Використовувані для потреб промисловості, транспорту, моторизації та сільського господарства, елементи підшипникової техніки CX - провідної марки компанії, знають і цінують в Європі, Азії та Америці. Їх популярність і успіх - це значною мірою заслуга якості товару і професіоналізму співробітників компанії.

Група продуктів CX на сьогоднішній день - це понад двадцять тисяч типів підшипників кочення, підшипникових втулок, підшипників ковзання, підшипникових вузлів, ремонтних комплектів для маточин коліс, підшипникових аксесуарів, а також технічні ущільнення, клиновидні ремені, ланцюги

Продукти CX - це стабільне висока якість, контрольоване в сучасній лабораторії і підтверджується сертифікатами з усієї Європи, а насамперед, задоволенням клієнтів у всьому світі.

Символ CX є власністю компанії COMPLEX і захищений Всесвітньою організацією інтелектуальної власності в Женеві. Він також зареєстрований і захищений на території Європейського Союзу.


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: