CASTROL
            Країна:Англія
Виробництво:Автохімія й ПММ
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: CASTROL
Країна: Англія
Виробництво: Автохімія й ПММ
Сайт: http://www.castrol.com/


Більш ніж столітній досвід успішного виробництва
передових мастильних матеріалів.

19 березня 1899 в Англії, Чарльз Чіірс Вейкфилд (Charles 'Cheers' Wakefield) заснував маленьку компанію з виробництва мастильних матеріалів. Через десять років він створив технологію, яка здійснила справжню революцію в першій половині ХХ століття. Вперше змішавши мінеральне масло з касторовою, він отримав унікальний продукт, який назвав Castrol. Так з'явилося ім'я, яке і донині асоціюється з найвищою якістю, максимальним захистом, найбільшою віддачею і передовими технологіями в світі мастильних матеріалів.
Своїм успіхом Чарльз Вейкфілд в чому зобов'язаний філософії, якої він дотримувався. При розробці нових продуктів, він завжди покладався на тісну співпрацю та підтримку з боку клієнтів. Адже саме вони знають потреби ринку як ніхто інший, і тому тісна взаємодія є гарантією успіху для обох сторін. Постійна робота з споживачами - це те чому компанія приділяє найбільшу увагу і сьогодні.
Чарльз Вейкфілд зіграв важливу роль у розвитку автомобільної промисловості. Одним з перших він побачив в новому винаході того часу-двигуні внутрішнього згоряння - джерело енергії майбутнього. У співпраці з першовідкривачами в області авіа-і автомобілебудування, він намагався створити моторні масла, від яких можна було б отримати максимальну віддачу. Часто йому це вдавалося, але, не бажаючи зупинятися на досягнутому, він старався вдосконалити продукт.
Прагнення до технологічного лідерства знайшло своє вираження у великій кількості рекордів, поставлених при використанні масел Castrol.
У всі часи Castrol був природним вибором для встановлення рекордів швидкості і витривалості на землі, воді та повітрі. Наприклад, при використанні Castrol автомобілі встановлювали світовий рекорд швидкості на землі 21 разів. І найзнаменитішим з них є рекорд, встановлений 15 жовтня 1997 Енді Гріном (Andy Green) в пустелі Блек Рок в США. Подолавши швидкість звуку на землі, він зміг розігнати свій автомобіль Trust SSC до неймовірних 1227 кілометрів на годину.
Спортивні арени стали першим полігоном для випробування продуктів Castrol, і продовжують залишатися такими сьогодні. Багато наших масла, розроблені спеціально для провідних гоночних команд, стали доступними для мільйонів звичайних автолюбителів. Сьогодні кожен з нас на власному досвіді може відчути переваги високих «перевірених спортом» технологій.

Крім того, Чарльз Вейкфілд проявив себе як талановитий маркетолог ще до того, як поняття маркетинг увійшло в життя. Його ідея просування бренду Castrol з використанням спортивних досягнень була так само революційна, як і більшість вироблених масел. Цей підхід до маркетингової політики міцно закріпив ім'я Castrol у свідомості покупців у багатьох країнах світу. Сьогодні співпраця зі спортивними командами, як на глобальному, так і на регіональному рівнях, продовжує залишатися одним із пріоритетних напрямків рекламної політики компанії.
Вже більше 100 років Castrol працює на благо своїх клієнтів, випускаючи кращі в світі мастильні матеріали, зберігаючи традиції, закладені засновником компанії Чарльзом Вейкфилд.


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: