ДАФМІ
            Країна:Україна
Виробництво:Деталі гальмівної системи
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: ДАФМІ
Країна: Україна
Виробництво: Деталі гальмівної системи
Сайт: http://www.dafmi.com.ua


Підприємство «ДАФМІ» було створено в 1991 році, як спільний україно-австралійський проект на базі "Південного Машинобудівного Заводу". ОСВІТА СП "DAFMI" (Dnepropetrovsk-Australia Friction Materials Industry) налагодило випуск нешкідливих безазбестових гальмівних колодок DAFMI для автомобілів Австралії.

Щоб відповідати світовим вимогам «ДАФМИ» було налагоджено співпрацю з датською фірмою «Roulunds», яка здійснює поставки гальмівних колодок на конвеєр Volvo, SAAB, Rover, GM, Ford, Land Rover, а також співпрацює з виробниками гальмівних систем - Lucas, Teves, Bendix . Крім цього всі використовувані у виробництві колодок DAFMI компоненти і матеріали, імпортуються спеціалізованими заводами Італії, Іспанії, Австрії та Німеччини.

Під торговою маркою DAFMI випускається більше 380 найменувань гальмівних колодок, 220 видів гальмівних шлангів, а також гальмівні диски для 1500 моделей автомобілів виробництва Росиии, країн Європи, США та Японії. Гальмівні колодки DAFMI поставляються на конвеєри АвтоЗАЗ-Daewoo (Україна), AMО "ЗІЛ" (Росія) і "Рибінські мотори" (Росія), а також використовуються на складальних конвеєрах «АвтоВАЗ». Колодки ДАФМИ масово експортуються в Молдову, Казахстан, Болгарію.

Гальмівні колодки DAFMI виготовляються методом гарячого формування суміші в прес-формах з електропідігрівом. Фірмова рецептура безасбестового фрикционной накладки містить більше 20 компонентів, які забезпечують оптимальну роботу гальмівної колодки в різних режимах навантаження. Колодка DAFMI забарвлюється порошковою фарбою. На неробочу поверхню наноситься маркування білим кольором. На колодках застосовуються електричні та механічні датчики зносу.

Гальмівна система надає безпосередній вплив на безпеку дорожнього руху. Основні показники якості гальмівних колодок - стабільність характеристик тертя, стисливість, опір зрушенню - визначають довжину гальмівного шляху. Тому якістю гальмівних колодок DAFMI приділяється підвищена увага. Крім системи управління якістю, сертифікованої на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2000, на підприємстві «ДАФМИ» діє власна Система Управління Якістю Продукції. Висока якість досягається шляхом безперервного вдосконалення рецептур сумішей і технологій, а також проведення системи випробувань і взаємовигідного співробітництва з провідними виробниками фрикційних матеріалів.

В даний момент DAFMI пропонує наступну лінію гальмівних колодок:

Гальмівні колодки виробництва DАfmi - це широкий вибір високоякісних фрикційних виробів для автомобіля. Сьогодні на DAfmi випускається чотири лінійки гальмівних колодок: ТМ INTELLI, ТМ DTC і ТМ DАfmi SM.

Гальмівні колодки INTELLI


INTELLI - гальмівні колодки класу "преміум", одна з нових розробок компанії, яка зовсім недавно була оновлена ​​в рамках котра має аналогів у всьому світі проекту SAVE DISC TECHNOLOGY (ноу-хау компанії DAfmi).

Водії знають, що вимоги до фрикційним виробам автовиробників в країнах Європи та Азії значно відрізняються. В результаті плідної співпраці DAfmi і найдосвідченіших японських і німецьких фахівців гальмівні колодки INTELLI на 100% відповідають вимогам перших і других.

Творці оновленої лінійки гальмівних колодок INTELLI зуміли запропонувати ринку за доступною ціною продукт, завдяки якому знос гальмівного диска значно знижується, причому без будь-якої шкоди для ефективності гальмування.

Головна відмінність гальмівних колодок INTELLI - технологія SAVE DISC TECHNOLOGY (збереження гальмівного диска), а також заміна сталевих волокон у складі фрикционной суміші мінеральними і рослинного походження. Стендові та дорожні випробування показали, що в порівнянні з металлосодержащими колодки INTELLI дозволяють знизити знос гальмівного диска в 2-4 рази (в залежності від типу автомобіля та умов його експлуатації).

Оновлені гальмівні колодки INTELLI - це
- Ефективне уповільнення руху з будь-якій швидкості
- Комфортність гальмування: шуми при гальмуванні знижені, а пластичність фрикційної накладки збільшена, що в цілому і забезпечує кращу інформативність гальмівної педалі
- Для любителів естетики буде важливо те, що фрикційний шар колодок INTELLI не залишає продуктів зносу на колісних дисках. Ви можете бути впевнені в їх чистоті!

Гальмівні колодки DTC


DTC - гальмівні колодки класу "економ", створені з використанням новітніх фрикційних сумішей і технологій. Окремі дорогі імпортні компоненти в них замінені якісними вітчизняними. Дані вироби розроблені в повній відповідності з вимогами автовиробників і пройшли численні випробування як на динамометричному стенді DAfmi, так і в незалежних випробувальних центрах Запорізького автомобільного заводу і «НАМИ» (Москва). За результатами випробувань гальмівні колодки DTC отримали сертифікат відповідності вимогам Технічного регламенту «Про безпеку колісних транспортних засобів», який діє в РФ з вересня 2010 року.

Основні характеристики DTC:
- Безпечне та ефективне гальмування в будь-яких погодних умовах і дорожніх ситуаціях
- Стабільний коефіцієнт тертя при багаторазовому гальмуванні
- Ефективна експлуатація протягом 30 тис. Км
- Малий знос гальмівного диска.

Гальмівні колодки DAfmi SM


DAfmi SM - одна з останніх розробок фахівців компанії DAfmi з фрикционной суміші F610. Новинка вдало об'єднала в собі необхідні для комфортності гальмування властивості мінеральних, сталевих волокон і компонентів рослинного походження. Зміст металевої шерсті в ній майже в два рази нижче, ніж в поширених безазбестових металовмісних гальмівних колодках. Саме тому новий виріб отримало назву SM (Semi Metallic), що означає «напівметалевий».

Гальмівні колодки з нової суміші F610 успішно пройшли натурні випробування на автомобілях підприємства, а також у ряді автопарків, де машини експлуатуються в режимі таксі, на динамометричному стенді компанії DAfmi і в незалежній лабораторії НАМИ (Москва, Росія) в ході сертифікаційних випробувань.

При виробництві гальмівних колодок DAfmi SM використовується передова технологія SAVE DISC TECHNOLOGY, тому дані вироби забезпечують мінімальний знос гальмівного диска і такий же рівень комфортності, як і гальмівні колодки з антишумових пластинами або мастікой.Срок експлуатації безпосередньо гальмівних колодок відповідає вимогам провідних виробників елементів гальмівних систем в Японії, Кореї і країнах Європи. Зусилля відриву накладки від основи складає 4МПа (при нормі 2,54МПа). Коефіцієнт тертя залишається стабільним при нагріванні до 700 ° С, причому як в сухих, так і вологих умовах експлуатації.

Колодки барабанного гальма DAfmi SM


Зносостійкість, фрикційні та характеристики міцності барабанних колодок DАfmi SM повністю відповідають вимогам АвтоВАЗу. Ці вироби з успіхом пройшли випробування на динамометричних стендах НАМИ (Росія) і АвтоЗАЗу (Запоріжжя).

У 2005 році освоєно виробництво барабанних колодок для ГАЗ-3302 «Газель» і «Москвича-412», а також для автомобілів Slavuta, Lanos і Sens. Новинка 2006-го - барабанні колодки для автомобіля ЗіЛ «Бичок» 5301 і ряду іномарок.

СПЕЦИФІКА DAfmi

ПРОДУКЦІЯ
• Елементи гальмівної системи DAfmi представлені в широкому асортименті: більше 400 найменувань колодок дискового і барабанного гальма, 220 типів гальмівних шлангів для 2000 моделей автомобілів, гальмівні диски
• На підприємстві виготовляються спеціальні фрикційні вироби для металообробного, ковальсько-пресового і підйомно-транспортного устаткування
• Випускаються колодки дискового гальма для вантажівок і напівпричепів.

ПОСТАВКИ
• Завод здійснює поставку гальмівних колодок на складальний конвеєр (ОО) і в сервісну мережу автомобілів «Таврія», «Славута» та ZAZ Lanos, відомого в Російській Федерації як Chevrolet Lanos, виробництва ЗАЗу (Запоріжжя, Україна)
• Гальмівні шланги DAfmi відвантажуються на складальний конвеєр (ОО) і в сервісну мережу автомобілів «Таврія» і «Славута» Запорізького автозаводу
• Продукція підприємства поставляється на ринки автозапчастин (AM) Росії, Грузії, Казахстану, Молдови, Болгарії, а також країн Близького Сходу і Латинської Америки.

ЯКІСТЬ
• Гальмівні колодки DAfmi випробовуються на власних динамометричних інерційних стендах в умовах, максимально наближених до реальних умов експлуатації автомобіля
• Система управління якістю на підприємстві сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008
• У власній лабораторії заводу проводиться повномасштабний вхідний контроль сировини, а також приймальний контроль якості готових виробів та аналіз характеристик застосовуваних матеріалів
• Вся продукція сертифікована в Росії і Україні.

ТЕХНОЛОГІЇ
• При виробництві елементів гальмівної системи DAfmi використовується європейський комплекс для приготування сумішей і пресування гальмівних колодок, а також лінії порошкового фарбування і струменевого маркування
• Гальмівні шланги збираються за допомогою сучасного імпортного обладнання.

Завдяки високій якості продукції підприємства торгова марка DAfmi придбала широку популярність не тільки в СНД, але і за його межами.


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: