Liqui Moly
            Країна:Німеччина
Виробництво:Моторні масла, автохімія, автокосметика
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: Liqui Moly
Країна: Німеччина
Виробництво: Моторні масла, автохімія, автокосметика
Сайт: http://www.liquimoly.ru


Історія LIQUI MOLY

 

 

 

 
 
 
 
  Якось в повоєнний час в одному з магазинчиків армії США, що базувалася в Німеччині, Ханс Хенлі виявив жерстяної бутилек, що містить спеціальну рідку суміш для добавки в моторне масло, і продавався під торговою маркою LIQUI MOLY. Суміш ця мала захищати двигун від пошкоджень у разі раптової втрати масла. Чудовим було те, що суміш містила дисперсійний порошок темно-сірого кольору - дисульфід молібдену (MoS2), який і надавав продукту дивовижні захисно-змащувальні властивості. Саме ці властивості знайшли незамінне застосування в двигунах американських літаків-винищувачів. В моторне масло додавався порошок дисульфіду молібдену. При ураженні масленого картеру і витоку масла, дисульфід молібдену «змащував» і захищав двигун. Таким чином, пілоти могли благополучно приземлити пошкоджені машини. У 1955 році Ханс Хенлі купив права на торгову марку LIQUI MOLY і патент на речовина Дисульфід молібдену.

31 березня 1957 він заснував компанію LIQUI MOLY GmbH. Роком пізніше компанія переселилася в центр Ульма, а саме на вулицю Ольгаштрассе (Olgastraße). Тут почав свою історію перший продукт компанії - присадка в моторне масло Oil-Additiv, що називався тоді «Kfz1». Донині продукт займає одне їх основних місць в асортименті компанії.
У перші роки діяльності компанії дисульфід молібдену був складовою частиною різних продуктів: Kfz 1 (Масляна присадка), Kfz 2 (Присадка в трансмісійне масло), Kfz 3 (Універсальна змазка) і Kfz 4 (Монтажна паста), які в свою чергу складали першу програму продуктів. Продукти, що містять дисульфід молібдену, успішно сприяли зниженню зносу деталей двигуна. На початку 70-х років ця програма поповнилася новими групами продуктів - ремені безпеки та дитячі сидіння для салону автомобіля. У 1973 році програму поповнили паливні присадки. Ця вдала комбінація продуктів успішно служила протягом усіх 70-х років, стала головним бізнесом компанії і принесла їй першість на ринку присадок, яке компанія впевнено тримає і по сей день. Слідуючи традиції, перші моторні масла LIQUI MOLY, що випускалися в чотирьох класах в'язкості, мали в своєму складі дисульфід молібдену - надійний захист від зносу.
З часом змінювався і зовнішній вигляд фірмового логотипу. З LM стало LM LIQUI MOLY, при цьому помінявся і колір логотипу - монотип на синій-білий-червоний.
В 70-ті роки з'явилися перші рекламні акції, сенсаційні і незабутні навіть сьогодні.

     Два «Жука» концерну Фольксваген (VW-Kaefer) огинають найбільше озеро Німеччини Бодензєє (Bodensee), маючи в масляній системі замість масла тільки присадку з дисульфідом молібдену (MoS2-Oeladditiv).
     Це було грандіозним доказом можливостей та якості продуктів LIQUI MOLY і знайшло значний резонанс у ЗМІ. Марка та продукти LIQUI MOLY стали рекламуватися в авто і мотоспорт.

На початку 70-х в Німеччині почалася активно розвиватися спільна діяльність торговельних компаній з представниками заводів. В цей же час почалося перше зондування закордону. Угорщина, колишня Югославія, Австрія та Швейцарія були першими країнами, в яких почали продаватися присадки LIQUI MOLY. Були здійснені перші контакти в заокеанські країни, такі як Чилі та Аргентина.
Чергова щабель успіху була досягнута з входженням в бізнес моторних масел в кінці 70-х.
  Сьогодні компанія має одну з найбільш повних програм моторних масел, що дозволяє задовольнити абсолютно будь-яку потребу. Від мінеральних масел вищої якості до найсучасніших синтетичних масел (HighTech-Oel). Охоплені всі діапазони в'язкості, всі цінові класи. Масла володіють актуальними специфікаціями APIі ACEA, і звичайно ж іменними допусками автомобілебудівників.
Знаменним став для компанії 1978 рік. Саме в цьому
році компанія почала сама виробляти присадки. з цієї
причини був здійснений черговий і останній переїзд
компанії в промислову зону міста Ульма - район Ульм-Леєр (Ulm-Leer).
З роками постійно розширювався асортимент компанії, з'являлися нові групи товарів. Продукти по догляду за автомобілем і для його ремонту, такі як наприклад «Універсальний очищувач» »(Schnellreiniger),« Мультіфункциональний спрей »(Multi-Spray), різні мастила, пасти і т.д. Продукти випускалися як для застосування в автомайстерень, так і на виробництві. Послідували наступні лінійки продуктів, як засоби по догляду за лаком, за пластиком, а також продукти для мотоциклів та велосипедів, які гідно зайняли своє місце в асортименті компанії. В останні роки додалися ще кілька лінійок: повний асортимент клеїв, герметиків і антикором.
Повна програма продуктів сервісу, догляду, ремонту для автомобілів, мотоциклів, моторних човнів, велосипедів і садової техніки зміцнила популярність компанії, що пропонує автохімію за принципом «ВСЕ з одних рук». Для всіх напрямів пропонуються необхідні супутні товари, такі як обладнання, інструменти та інші допоміжні предмети.
Майже всі продукти були розроблені і створені у власній лабораторії компанії в тісній співпраці з автомобілебудівниками.
Вся програма продуктів підтримується принципово за рахунок численних великих маркетингових заходів, які забезпечують значний успіх як всередині країни, так і за її кордоном.
У 1983 році було прийнято важливе рішення, що стосується німецького ринку: регулярні поставки у великі магазини будівельних матеріалів, техніки та інших споживчих товарів. Таким чином, продукти LIQUI MOLY можна було знайти на магазинних полицях всіх відомих торгових мереж на всій території Німеччини. До цього часу продовжували пропонуватися такі продукти, як ремені безпеки, дитячі автосидіння, ланцюги на колеса.
У 1985 році до продукційних цеху було прибудовано будівлю складу. В цьому ж році творець і керівник компанії Ханс Хенлі передав керівництво компанією своєму синові Рудольфу, який керував до 1993 року. Його змінив дме - Иоханнес Хенлі (JohannesHenle) і Ернст Прост (ErnstProst).
   
Постійне місце на ринку моторних масел компанія зайняла остаточно в 1986 році, створивши і запровадивши програму утилізації відпрацьованого масла. Цим заходом компанія завоювала серця багатьох і багатьох покупців. Наступною перевагою перед конкурентами було створення багаторазового контейнера для масла. Принцип полягав у можливості поміняти порожній контейнер на повний. Тим самим покупець звільнявся від обов'язку утилізації порожніх бочок з під масла, які стали замінювати багаторазові контейнери.
Автомайстерні, стали отримувати безкоштовне обладнання для професійної заміни масла, якщо вони регулярно купували моторне масло LIQUI MOLY. Тим самим запрацювала програма «Автомайстерні», яка додатково затвердила положення компанії на ринку масел. Компанія придбала популярність активного прихильника захисту навколишнього середовища.
1987 рік - рік створення каністри для моторного масла ексклюзивної форми, яка успішно служить і по сьогоднішній день. Саме її поява визначило подальший серйозне ставлення до компанії з боку великих конкурентів, які панують на ринку масел.
Залишаючись протягом всієї діяльності компанії номером 1 на німецькому ринку присадок, компанія домоглася номера 2 на ринку моторних масел.
Багато років компанія була спонсором авто і мотоспорту.
Так наприклад, в 1989 році компанія спонсорувала команду
класу «Формула 1» AGS.

На початку 1990 року компанія LIQUI MOLY купує компанію Meguin, розташовану в місті Заарлуіс (Saarlouis), і яка має свій власний нафтопереробний завод. По сьогоднішній день всі моторні та трансмісійні масла, а також деякі змащення виробляється саме на цьому заводі.
З приходом в компанію Ернста Проста в 1990 році як керівника маркетингу і збуту сталися грандіозні зміни. Так як спільна робота c ексклюзивними представниками виробників в рамках усложнившейся конкурентоспроможності заважала розширенню дистрибуції компанії, були розірвані всі ексклюзивні договори і тим самим створені умови для нових контактів та спільної роботи з новими партнерами по збуту. Цей рішучий крок був нагороджений нечуваним успіхом. Вмить виріс оборот в напрямку «Спеціальна торгівля». Але найголовнішим було усунення небезпечної залежності від так званих «великомасштабних клієнтів». У ці роки логотип зазнав чергову зміну: замість LM LIQUI MOLY стало просто LIQUI MOLY.
У другій половині 90-х років з'явилися нові перспективи для розвитку експорту. Якщо до цього можна було розвиватися тільки в західному напрямку (Європа, Америка), то з розпадом Радянського Союзу і появою нових незалежних держав на території колишнього соціалістичного блоку, ринок почав значно перебудовуватися. Росія, Україна, Казахстан, а за ними й інші азіатські країни як Китай, Японія, Тайвань, Сінгапур утворили нову платформу світового ринку.
У 1998 році керівники компанії Ернст Прост і Иоханнес Хенлі вирішили відокремити компанію Meguin від LIQUI MOLY. Иоханнес Хенлі прийняв керівництво компанією Meguin, а Ернст Простий не тільки залишився керувати LIQUI MOLY, але викупив всю компанію.
Виконання бажань покупців стало як ніколи центральним завданням маркетингу компанії. З'явилися безкоштовні рекламні та інформаційні матеріали, безпосередньо сприяють підвищенню ступеня впізнаваності марки LIQUI MOLY. Значний вклад вносить сюди і постійна присутність марки в торгових точках, на виставках і в ЗМІ.
Сенсаційний спонсоринг в «Формулі 1» (команда Джордана) і в Федеративній футбольній лізі
(«Мюнхен 1860») принесли компанії та її марці світову популярність.

Масла фірми LIQUI MOLY визнані і мають допуски найбільших світових автовиробників: Mercedes-Benz, BMW, VW, Porsche, MAN, Volvo і т.д. Масла LIQUI MOLY класифікуються згідно провідних світових стандартів якості API, ACEA, ILSAC.

Всі масла, авто-, мотохімія і автокосметика виробляються і фасуються тільки в Німеччині, на заводі в місті Ульм.

В даний час LIQUI MOLY пропонує споживачеві повну палітру масел, присадок і мастильних матеріалів найрізноманітніших видів. В асортименті фірми, крім величезного спектру автомобільних моторних і трансмісійних масел і присадок, є масла для 2 і 4-тактних двигунів мотоциклів, бензопил, газонокосарок, програми по догляду за автомобілем, мотоциклом і навіть велосипедом. Ви можете заливати в автомобіль чудове масло, доглядати за його зовнішнім виглядом (в асортименті, крім всіх видів полиролей, є засоби для догляду за шкірою, хромом, пластиком, тканиною салону, колісними дисками, а також різні очищувачі), герметизувати текти радіатора, прокол колеса або отвір в системі вихлопу. За допомогою продукції фірми ви зможете запустити двигун в сильний мороз, знайти підсмоктування повітря в двигуні, очистити двигун, карбюратор, систему живлення і охолодження, позбутися від настирливого скрипу пластмаси салону, захистити замки і електроніку від вологи.

Автолидер є сертифікованим постачальником моторних масел і присадок Castrol і підтримує доступним повний асортимент продукції на складі.

© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: