Mintex
            Країна:Великобританія
Виробництво:Відомий британський виробник запасних частин і складових гальмівних систем багатьох моделей автомобілів японського, американського і європейського виробництва з 1908 р
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: Mintex
Країна: Великобританія
Виробництво: Відомий британський виробник запасних частин і складових гальмівних систем багатьох моделей автомобілів японського, американського і європейського виробництва з 1908 р
Сайт: http://www.mintex.co.uk/


MINTEX - ім'я якісних гальмівних накладок з початку розвитку автомобільної промисловості.

Компанія TMD Friction UK - відомий британський виробник запасних частин і складових гальмівних систем багатьох моделей автомобілів японського, американського і європейського виробництва з 1908 р Торгова марка Mintex впродовж 100 років займає провідні позиції у виробництві фрикційних накладок. Mintex є частиною корпорації TMD Friction, яка відома в світі як лідер з виробництва гальмівних колодок.

TMD Friction постачає гальмівні накладки як для автовиробників, так і для вторинного ринку запчастин. Власна програма розробок і досліджень бренду Mintex додатково збільшується фахівцями з TMD Friction, за допомогою яких визначаються нові стандарти якості для всієї виробничої програми Mintex. Фірма має свої виробничі площі у Великобританії і в континентальній Європі. Гальмівні накладки Mintex не тільки відповідають стандарту ECE R90, але і перевершують його показники.

Огляд продукції

Комплексне рішення для гальмівних накладок на вторинному ринку запасних частин. Виробнича програма MINTEX - це більш 1.500 гальмівних накладок, понад 300 видів гальмівних колодок, більше 1.000 гальмівних дисків і 100 типів гальмівних барабанів, а також повна програма приладдя і гальмівних рідин.

Гальмівні накладки:
- Гальмівні накладки Mintex - оптимальне поєднання ефективності і тривалого терміну експлуатації, що встановлює нові масштаби на ринку запасних частин.

Гальмівні диски:
- Гальмівні диски Mintex провадяться відповідно до встановлених допусками, вони надзвичайно жароміцні, будучи прекрасними фрикційними компонентами для гальмівних накладок Mintex.

Гальмівні колодки:
- У них використовуються ті ж матеріали, що і для гальмівних накладок. Гальмівні колодки Mintex забезпечують кращу на світовому ринку ефективність для барабанних гальм і задніх осей.

Гальмівні барабани:
- Точне лиття та аналогічна кінцева обробка гальмівних барабанів Mintex дає стійку якість і забезпечує постійну гальмівну потужність всіх продуктів Mintex.

Комплекти приладдя:
- Приладдя Mintex оптимально узгоджені з виробничою програмою Mintex і є невід'ємними компонентами при монтажі і заміні використаних гальмівних супортів і пружин.

Cera Tec:
- Mintex Cera Tec - досконала мастило тривалої дії, яка не містить металевих частинок, ідеально підходить для використання в автомобілях з системами ABS.

Гальмівна рідина:
- Програма гальмівних рідин Mintex включає всі специфікації DoT для використання в автомобілях, обладнаних барабанами, дисками і системами ABS.


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: