Textar
            Країна:Німеччина
Виробництво:Деталі гальмівної групи
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: Textar
Країна: Німеччина
Виробництво: Деталі гальмівної групи
Сайт: http://www.textar.com/


O.E.

«Textar» - відповідає стандарту OE - Лідер ринку запчастин

З 1913 р торгівельна марка «Textar» зайняла лідируючі позиції серед постачальників фрикційних виробів для виробників легкових і вантажних автомобілів, а також рушійною силою на глобальному ринку автозапчастин. Продукція «Textar» виготовляється компанією TMD Friction Group, одним з найбільших в світі виробників фрикційних матеріалів для гальм, в якій працює 4000 чоловік на 12 підприємствах в 8 країнах. OE «Textar» виготовляє гальмівні накладки для всіх провідних виробників і на ринку запчастин уособлює собою:

  •      якість оригінального устаткування
  •      безпека і якісне виконання
  •      комфортне гальмування
  •      тривалий термін служби


Асортимент «Textar» налічує понад 320 найменувань гальмівних колодок і повністю охоплює європейський парк автомобілів. Перевершуючи за якістю рівень стандарту ECE R90, лінійованої гальмівні колодки «Textar» ідеально поєднуються з гальмівними циліндрами «Textar».

Понад 950 гальмівних дисків виготовлені з дотриманням допусків стандарту OE Металеві матеріали, з яких виготовляються диски «Textar», розробляються з урахуванням зносу і фрикційних характеристик гальм «Textar».
Понад 120 гальмівних циліндрів - Відлиті і пройшли кінцеву обробку за стандартами OE, гальмівні циліндри «Textar» володіють високою міцністю на розрив при високих температурах, утримуючи лідируючі позиції на ринку гальмівних матеріалів, стійких до зносу.

... Завдяки широкому спектру аксесуарів до гальмівних систем, індикаторів зносу, гальмівної рідини, мастилі «Cera Tec» і засобу очищення гальм, «Textar» дозволяє знайти оптимальне рішення для досконалих гальмівних систем.  

Textar - це синонім продукції класу «Преміум» вже більше 100 років. Заснована в 1913 році як торгова компанія, і будучи брендом TMD Friction Group, Textar бореться за високу якість, оптимальну безпеку і найвищий комфорт гальмування у всьому світі.
Рекламна компанія з відзначення 100-річного ювілею звернена до теми оригінальної якості. Зокрема на демонстрацію автомобілів з ​​різних епох, які спочатку були оснащені гальмівними колодками Textar. Це автомобілі, що є класикою автомобільної промисловості, такі, як: Golf I, Porsche Carrera і Bugatti Veyron.
Історія показала, що гальмівні колодки і накладки Textarпокорілі не тільки дороги, але також були успішні в автоспорті. Вони допомогли аргентинському автогонщику Хуану Мануелю Фанджіо на легендарному Mercedes "Серебренная стріла" здобути перемоги на Гран-прі Нюрбургрінг, в Італії і Буенос-Айресі в 1950-х. Лист подяки від Mercedes говорить про успішне співробітництво.
Textar є першим, при виборі колодок для вуглецево-керамічних гальмівних дисків. І не без підстав, так як ці колодки були розроблені у тісній співпраці з виробниками дисків, щоб знайти ідеальне рішення для досягнення найкращого гальмування.
На сьогоднішній день Textar пропонує найширший асортимент продуктів і послуг для легкових автомобілів. Що стосується комерційного транспорту, то в 70% транспортних засобів, які використовують барабанні гальма, і в 50% - використовують дискові гальма, встановлюють колодки Textar вже на складальних лініях заводів-виготовлювачів.
В даний час тенденції в галузі виробництва транспортних засобів та розробки продукції Textar спрямовані убік суміщення комфорту та екологічності. Гальмівні колодки, які утворюють менше пилу і створюють менше шуму, це не мрії для Textar. Вони вже успішні на ринку запасних частин під назвою Textar epad. А для комерційного транспорту розроблені гальмівні колодки з полегшеною несучою пластиною

 

1913

BBA Ltd. заснувала в Кельні компанію Textar з продажу
гальмівних колодок.

 
 

1934

Початок виробництва гальмівних накладок для барабанного гальма, гальмівні стрічки і ремені для зчеплення під брендом Textar в Леверкузені.

 
 

1950-1960

Легендарна «Срібна стріла» святкувала успіх в гонках разом з Textar.

 

 

1961

Textar переїжджає в новий офісний будинок на Егерштрассе в Леверкузен район Шлебуш. Textar - серійний постачальник для першої німецької машини, в якій встановлені дискові гальма.

 
 

1962 

Відкрито новий завод в Хамме на Зіге. Леверкузен все частіше стає центром виробництва гальмівних колодок для дискового гальма.

 
 

1963

Галузева преса запрошена в Леверкузен на 50-річний ювілей Textar.
 

1965

Європейський тур: Йохим Спрингер виграв свій третій чемпіонський титул - це був третій успіх з гальмівними колодками Textar.

 

 
 

1965

Футбольна команда BSG Textar завойовує свій перший чемпіонський титул асоціації любительського спорту Rhein-Wupper.

 
 

1966

Німецький автомобільний клуб ADAC створює 25 мобільних випробувальних стендів для гальмівних колодок і поширює їх по всій країні з метою звернути увагу водіїв на ступінь важливості гальм.

 
 

1987

Textar проводить дорожні випробування гальмівних колодок і накладок в екстремальних умовах, що перевищують нормальні в кілька разів.

 

 

 

2001

Початок проведення випробувань по спуску з гори Мон-Ванту на півдні Франції.

 

 

2007

Випуск упаковок з новим дизайном для всієї продукції Textar.
 
 

2010

Новий корпоративний фільм «Керуючи гальмуванням майбутнього» був яскраво представлений на стенді TMD Friction на виставки Автомеханіка 2010.

 
 

2011

Щоб отримувати більше задоволення від водіння автомобіля і зберігати чистими колісні диски, розпочинається продаж гальмівних колодок нового покоління - Textar epad.

 

 

2012


У 2012 році TMD Friction знову звернула на себе увагу на виставці Автомеханіка у Франкфурті, представивши стенд незвичайної концептуальної архітектури.

 


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: