ACHR
            Країна:Китай
Виробництво:Паливні насоси та модулі, кисневі датчики
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: ACHR
Країна: Китай
Виробництво: Паливні насоси та модулі, кисневі датчики
Сайт: http://www.achr.cn/ru/


 
Компанія ACHR, заснована в 1994 році, є високотехнологічним підприємством, що має права незалежної інтелектуальної власності, спеціалізується на науковому дослідженні, проектуванні, розробці і виробництві вприскувальних паливних насосів, а також паливних насосів в зборі, являє собою організацію розробки державних стандартів електричного паливного насоса.

ACHR має площу заводських корпусів 38000 квадратних метрів, річну продуктивність 3,8 млн. Одиниць, забезпечує шість основних серій, більше 600 моделей паливних насосів та їх агрегатів. У вересні 2009 року офіційно почав будуватися завод на новій території із загальною площею 90000 квадратних метрів, загальним інвестуванням 326 млн. Юанів, який передбачається побудувати і ввести в експлуатацію в червні 2011 року

Більше 90% продукції Компанії ACHR експортується до Європи, Сполучені Штати та інші країни. У Китаї компанія ACHR має мережу магазинів у Шанхаї, Чженчжоу, Ханчжоу, було відкрито понад 10 дилерських магазинів; в той же час Компанія активно співпрацює з виробниками транспортних засобів, в даний час Компанія вже працює з групою SAIC, Dongfeng Zhengzhou Nissan, FAW Co., ТОВ, Nanjing Iveco та іншими великими компаніями автомобілебудування і розробила автомобільні електричні паливні насоси та агрегати, що мають незалежні права інтелектуальної власності.
 

ACHR_Fuel_pump.pdf

ACHR_Lambda_sonde.pdf


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: