E.SASSONE Srl
            Країна:Італія
Виробництво:Диски зчеплення і комплекти
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: E.SASSONE Srl
Країна: Італія
Виробництво: Диски зчеплення і комплекти
Сайт: http://www.esassone.com/


Компанія E.SASSONE Srl була заснована в Італії в 1953 році. З моменту заснування компанія орієнтувалася на виробництво дисків зчеплення. Спочатку компанія виробляла диски для автомобілів, що випускаються на внутрішньому ринку. Поступово компанія розширювала свій асортимент і приступила до випуску комплектів зчеплення для європейських автомобілів. Зрештою керівництвом компанії було прийнято рішення про вихід за рамки внутрішнього ринку Іспанії. Наприкінці двадцятого століття були зроблені зусилля з переоснащення і реорганізації підприємства. В результаті вливання великих об'ємів інвестицій, компанія значно розширила виробничі потужності, закупила роботозірованное високоточне обладнання, встановила автоматичні лінії. Все це в сукупності дозволило компанії вийти на міжнародний рівень і перетворитися в одного з відомих виробників дисків зчеплення на світовому ринку.

Головний офіс компанії по колишньому розташований в промисловому центрі Monale d`Asti.

Особливу увагу компанія SASSONE завжди звертала на забезпечення якості продукції. Система контролю якості постійно вдосконалювалася: сьогодні вона заснована на багатоступінчастої перевірці, починаючи з тестування якості сировини, що надходить і матеріалів, закінчуючи тестуванням що сходять з конвеєра продуктів. Весь виробничий процес ретельно контролюється на предмет дотримання технології виробництва. Компанія до того ж має власну лабораторію, яка здійснює спостереження і контроль над якістю сировини і інших компонентів, що використовуються у виробництві.

На даний момент компанія E.SASSONE Srl випускає великий асортимент продукції, що включає більше 1000 найменувань, які підходять для 6000 моделей європейських, японських і американських автомобілів. Одночасно йде процес постійного оновлення асортименту відповідно до швидкоплинними потребами ринку автомобілебудування.

Компанія виробляє диски діаметром до 400 мм. З усієї кількості випущених дисків, 80% припадає на диски з демпфером крутильних коливань. Під маркою SASSONE випускаються провідні диски зчеплення, ведені диски зчеплення, вижимні підшипники, накладки і заклепки до них.

Якість і особливі технічні характеристики дисків досягаються і за рахунок того, що компанія використовує у виробництві унікальні високоякісні марки сталі, які використовуються в космостроенііі і аеростроеніі. Наукові розробки в області фрикційних матеріалів, що проводяться в лабораторіях компанії, дозволяють випускати диски відповідного найжорсткішим вимогам якості.

Диски зчеплення SASSONE забезпечені попередніми демпфером крутильних коливань, що підвищує комфортність їзди. Крім того, диски посилюються за допомогою заклепок і пружин підвищеної міцності.

Компанія випускає продукцію і для сільськогосподарської техніки. Виробнича програма для тракторів включає диски діаметром до 440 мм.

Виробнича програма для вантажного автотранспорту також обширна: в асортименті більше 1000 найменувань, підходящих для більшості автомобілів, що випускаються.

У доповненні, компанія виробляє спеціальні диски зчеплення підвищеної міцності для гоночних автомобілів, муфти зчеплення, гальмівні диски і диски для мотокультиваторов

 

Аналоги в форматі XLS >> 

  


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: