VERNET
            Країна:Франція
Виробництво:Термостати термовимикачі і термодатчики
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: VERNET
Країна: Франція
Виробництво: Термостати термовимикачі і термодатчики
Сайт: www.vernet.fr


Історія компанії, що випускає термостати VERNET, почалася в 1927 році, коли американський бізнесмен Едгар Франк заснував у Парижі фірму CALORSTAT, щоб налагодити виробництво термостатів для системи охолодження автомобілів. Назва VERNET з'явилося в 1952 році, коли відділення Bendix компанія Бесеску Група почала виробництво термостатів для пральних машин, чий принцип дії був заснований на властивостях воску. А в 1962 році CALORSTAT, основний постачальник термостатів для європейської автомобільної промисловості, придбав VERNET. Використання сучасних технологій у виробничих процесах, дозволяє VERNET випускати більше 13 млн. термостатів і датчиків на рік, які поставляються в 150 країн світу.


Французька фірма VERNET є європейським лідером в розробці і виробництві термостатів і термодатчиків. Термостати і термодатчики для автомашин, що випускаються фірмою, призначені як для легкових, так і для вантажних авто. Автомобільні термостати і термодатчики призначена як для бензинових, так і для дизельних двигунів, застосовуються в системах водяного і масляного охолодження. Крім галузі автомобілебудування розробки дослідного бюро та сучасні технології VERNET використовуються в авіації та холодильної промисловості. Оптимально збалансоване співвідношення ціни і якості робить продукцію VERNET в високого ступеня конкурентоспроможною і привабливою для споживачів.
Термостати і датчики VERNET представлені в широкому асортименті і відрізняються найвищою якістю (сертифікат QS 9000 і ISO 9001). На складі у Франції постійно міститься близько 1 млн. одиниць продукції. Вироби VERNET володіють високою точністю регулювання по температурі, надійністю і тривалим терміном служби. Що дозволяє 60% випущеної продукції поставляти на автомобільні конвеєри: AUDI, BMW, CITROEN, FORD, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT та ін.

Завантажити каталог Vernet >>


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: