JP Group
            Країна:Данія
Виробництво:Широкий асортимент запчастин для автомобілів європейського ринку
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: JP Group
Країна: Данія
Виробництво: Широкий асортимент запчастин для автомобілів європейського ринку
Сайт: http://www.jpgroup.dk/ru/jp-group-as-automotive


JP Group - міцна сім'я ... Сімейний бізнес був заснований в 1975 році Йоханесс Педерсеном, батьком нинішнього власника компанії Мартіна Педерсена. Від перших букв імені батька і пішла назва компанії - JP.

JP Group Automotive є згуртованою групою компаній, які суміщають європейське машинобудування, інноваційні рішення з підбором кращих постачальників по всьому світу і високоефективної мережею дистриб'юторів.

JP Group Automotive складається з трьох акціонерних компаній, що займаються виробництвом і продажем автомобільних запчастин: JP Group A / S, Dansk Autopart A / S і Hovwdiaudi A / S. Групу об'єднують єдина стратегія, матеріальні активи, згуртований колектив, постійна робота над поліпшенням якості та контролю продукції, а також ефективний менеджмент.

Hovwdiaudi A / S - компанія, що спеціалізується на продажу запчастин для Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Opel, Mercedes Benz і Ford в роздрібній мережі і для сервісних станцій на території Данії.

Підрозділ Dansk Autopart A / S займається розробкою, удосконаленням та виробництвом теплообмінників, гофр, каталізаторів і деталей вихлопної системи для легкових автомобілів і мінівенів (комерційного транспорту). В асортимент входять більше 850 різних найменувань глушників із сталі, алюмінізірованних матеріалів, а також з нержавіючої сталі. Більшість продуктів призначене для експорту на вторинний ринок. Дистрибуція здійснюється через JP Group A / S. Компанія Dansk Autopart A / S також пишається тим, що є постачальником таких виробників як Volkswagen і Porsche в Німеччині.

JP Group A / S одна з компаній холдингу, що займається експортом. На сьогоднішній день JP Group A / S експортує продукцію в 83 країни світу. Після запуску програми імпорт / експорт в 1988 році компанія є одним зі світових лідерів з продажу запасних частин на вторинному ринку для німецьких легкових автомобілів.

Мартін Педерсен, генеральний директор JP Group A / S, народився в місті Виборг, Данія 5 серпня 1958. Він є власником компанії JP Group A / S з 1992 року, коли він перейняв управління у свого батька, Йоханнеса Педерсена. Мартін Педерсен почав працювати в JP Group A / S з 1983 року, кілька років потому після заснування компанії.

JP Group A / S постачає тільки якісну продукцію і працює у відповідності з найвищими міжнародними стандартами якості оригінальних запчастин ISO 9001.

JP Group A / S - це команда професіоналів, які знають ринок. Тому компанія забезпечує такий же рівень якості, як і у оригінальних запчастин і аксесуарів. Значна частина постачальників компанії - це виробники оригінальних запчастин для Audi, Volkswagen, Opel і Porsche. Крім продажу широкого спектра деталей вихлопної системи виробництва компанії Dansk Autopart A / S, компанія JP Group A / S імпортує запасні частини від провідних виробників більш ніж з 40 країн світу. JP Group A / S спеціалізується на широкому асортименті якісних запчастин та аксесуарів для наступних автомобілів: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Opel, GM, Mercedes Benz, BMW і Ford.
 

         
         
         
         
     
             

© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: