HITACHI
            Країна:Німеччина, Японія
Виробництво:Hitachi є одним з найбільших світових виробників: насосів високого тиску для бензинових двигунів (GDI, CGI, FSI, TSI...), витратомірів повітря, котушок та модулів запалювання, регуляторів генератора, випрямлячів, деталей запалювання, реле, датчиків...
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: HITACHI
Країна: Німеччина, Японія
Виробництво: Hitachi є одним з найбільших світових виробників: насосів високого тиску для бензинових двигунів (GDI, CGI, FSI, TSI...), витратомірів повітря, котушок та модулів запалювання, регуляторів генератора, випрямлячів, деталей запалювання, реле, датчиків...
Сайт: http://www.hueco.com/


Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH

У 2012 році фірму HÜCO придбала Hitachi Automotive Systems Europe GmbH. Hitachi є світовим лідером в різних областях економіки з оборотом 100 млрд. доларів, правління знаходиться в Токіо, Японії. Одною з виробничих областей концерну є автомобільна галузь, оборот якої становить близько 9 млрд. доларів. придбання фірми HÜCO сприяє тому, що Hitachi значно розширює і зміцнює свої позиції на європейському ринку автомобільних запасних частин. В рамках концерну Hitachi HÜCO залишається самостійною компанією і є центром компетенції діяльності Hitachi EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) на ринку запасних частин. Багато груп продуктів, які до сих пірне надходили на ринок запасних частин, тепер можна придбати у HÜCO. завдяки введеної в 2014 році стратегії двох марок деякі продукти можна придбати на ринку запасних частин також під маркою Hitachi. Дві сильні і привабливі марки, надійний партнер і високоякісні продукти приносять вигоду замовникам HÜCO.

HÜCO є одним з найбільших світових виробників: насосів високого тиску для бензинових двигунів (GDI, CGI, FSI, TSI...), витратомірів повітря, котушок та модулів запалювання, регуляторів генератора, випрямлячів, деталей запалювання, реле, датчиків і багато іншого для ринку автозапчастин та на конвеер багатьом Європейським і Японським виробникам автомобілів.

Виробництво високоякісних запасних частин для світового ринку автомобільної електроніки - завдання, яке виконує компанія HÜCO вже більше 30 років. підприємство HÜCO, сертифіковане сертифікатом ISO 9001: 2008. Компанія успішно постачає 60% свої продукції на експорт замовникам у всьому світі.
 

Аналоги в форматі XLS >> 


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: