TEKNOROT
            Країна:Туреччина
Виробництво:Запчастини підвіски та рульового управління
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HITACHIHÜCOJapanpartsJP GroupKale Balata A.Ş.
Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLIMAPA
MintexMobilMonroePENNASOLSAPP
E.SASSONE SrlSIDEMShellSKFTEKNOROT
TextarTECNECO FILTERS®TotalVERNETXLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: TEKNOROT
Країна: Туреччина
Виробництво: Запчастини підвіски та рульового управління
Сайт: https://www.teknorot.com/en/


Аналоги в форматі XLS >>

TEKNOROT є найбільшим в Європі виробником частин підвіски і рульового управління для легкових автомобілів і легких комерційних автомобілів в автомобільній промисловості післяпродажного обслуговування. Компанія TEKNOROT була заснована в 1992 році, і сьогодні продовжує своє виробництво в загальній площі 90.000 м² з них 65.000 м ² критого з більш ніж 1500 співробітниками і великим парком машин. Виробництво почалося на повну потужність в червні 2008 року з використанням новітніх технологій, обладнання для виробництва та контролю. TEKNOROT реалізує нові методи виробництва, високу якість продукції а також передові технології.

Технології:

 • Сертифікований державою науково-дослідний відділ, який має самі передові технології та методи, володіє всіма процесами виробництва.
 • Ковальський інструмент, в якому сталеві і алюмінієві деталі отримують форму.
 • Найбільш передові технології, що використовуються в металообробному заводі.
 • Повний автоматичний катафорез.
 • Сталеве штампування з роботизованими операціями, формуванням і зварюванням.
 • Резино-металевий завод, де деталі виробляються з надзвичайно чутливими процесами.
 • Відділ збірки і упаковки з щомісячною продуктивністю 2,2 мільйона запчастин, де всі частини комплектуються та упаковуються з великою ретельністю і розумінням якості.
 • Лабораторії якості і випробувань, оснащені новітнім технологічним обладнанням.
 • Відділ доставки, яка експортує продукцію в більш ніж 70 країн світу.

TEKNOROT є одним з провідних світових виробників з передовою технологією і розумінням того, що задоволеність клієнтів є пріоритетом. TEKNOROT експортує 90% своєї продукції в більш ніж 70 країн світу, головним чином до Європи. Щомісячний обсяг виробництва перевищує понад 2,2 млн запчастин, більше ніж 7000 різних найменувань, а також понад 550 нових найменувань на рік, включені в асортименті продукції TEKNOROT.

TEKNOROT на ринку України з 2017 року представлений компанією Автолідер, компанія має статус ексклюзивного імпортера продукції в Україні.

TEKNOROT докладає свою назву в усьому світі, виробляючи свої групи продуктів, що містять поперечні важелі з листового металу, алюмінієві, ковані і чавунні важелі підвіски, кульові шарніри, кермові тяги, наконечники, стабілізатори і сайлентблоки.

TEKNOROT є постачальником для багатьох відомих світових брендів на ринок післяпродажного обслуговування автомобілів.

 

R & D Center

З квітня 2011 року Teknorot отримав звання «Центр досліджень і розробок» Міністерства науки, промисловості і технологій (R & D Center).

У Центрі досліджень і розробок, в якому працює понад 75 компетентних співробітників, більшість з яких є інженерами, відбувається процес розробки продукту, розробка процесів, поліпшення продукту, розробка технологій, розробка методів тестування, а також процесів технічної підтримки клієнтів.

R & D центр розробляє 550 нових продуктів щороку. Таким чином, Teknorot розширює кількість найменувань.

Форм-центр

Підтримка CAD / CAM / CAE програмного забезпечення - компанія має власний цех ливарних форм на якому формуються усі розроблені форми для виготовлення деталей:

 • Пресформи гарячого кування і ректифікації
 • Прес-форми для формування зі сталевих листів
 • Гумові ливарні прес-форми

Кувальний центр

Після операцій автоматичного різання матеріали нагріваються і обробляються методом кування. У ковальському центрі компанії використовуються різні кількості пресів від 600 тонн до 2500 тонн. Teknorot має ковану здатність 10000 тонн.

Teknorot нарощує можливості і кожен день оновлює власні технології новими інвестиціями. Для правильного використання нових розроблених продуктів і для поліпшення доступних продуктів використовуються програми моделювання пост-дизайну. В даний час розробляються проекти, спрямовані на скорочення сировини, енергії та природних ресурсів.

Оборбка

Цех виготовлення та обробки кронштейнів стабілізатора

Виготовленни складаеться з порізки зварювання металів, обробки та зборки кронштейнів

Виробництво шарнірів

В цеху встановлені станки з ЧПУ керуванням і автоматичним заванталенням та розроблені Teknorot спеціальні подвійні головки подвоюють швидкість виробництва.

Teknorot має спеціальну лінію механічної обробки для кульових шарнірів і наконечників рульоких тяг. В рамках бережливого виробничого підходу Teknorot всі процеси контролюються і управляються онлайнової системою ANDON в цеху .Крім того, для забезпечення найвищої якості застосовується 100% оптичний контроль тріщини при обробці шарнірів.

Роботизовані зварювальні лінії

Підрозділ по зварюванню можна вважати серцем по виробництву металевих виробів в Teknorot. Після реконструкції з 2015 по 2016 рік цех отримав окреме приміщення площею понад 5000м2 та інноваційні 5-осьові обертальні зварювальні апарати на своїй автоматичній лінії зварювання.

Катафорез

Катодна метало-покриваюча ванна або електронне покриття KTL були основним процесом фарбування OEM в автомобільній промисловості. Teknorot є першим виробником післяпродажного обслуговування в Туреччині що застосував цей процес на власному виробництві. Цей досвід і ноу-хау повністтю задовільняють і навіть перевищують результати випробувань OEM (мінімум 720 годин) відповідно до стандарту EN 50021. Технологія електронного покриття KTL забезпечує наступні переваги в порівнянні з електростатичною фарбою для розпилення.

     Закритий хімічний процес, що забезпечує екологічно чисте рішення для обробки.
     Можливість фарбувати навіть найскладнішу геометрію завдяки використанню ванни для нанесення покриттів.
     Покращені властивості адгезії поверхні мають чудовий результат поперечного зрізу і впливу.

Сайлентблок; Інтелектуальне з'єднання між гумою і металом

Відділ виробництва сайлентблоків працює наступним чином;

 • Обробка поверхні металевих компонентів, які будуть використовуватися в процесі вулканізації
 • Вулканізація металевих компонентів і суміші натурального каучуку з використанням пресів для пресування і лиття під тиском, в яких всі процеси контролюються комп'ютером

Кожен сайлентблок забезпечує високу міцність зєднання і безпеку водіння

Зборка і упаковка

Всі лінії зборки автомотизовані та передбачають постійний контроль якості. Опереації по перевірці готових виробів виконуються зборочними сервоприводами що перевіряють зібрані деталі згідно навантажувальних тест-планів.

 


© 2010-2019. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: