MAPA
            Країна:Туреччина
Виробництво:комплекти зчеплення
ABA Automotive ACHRAdriautoA-MegaA-N Parts
ASAM SABCGUMABERU AGBlue PrintBOSCH
CASTROLCAVO AutomotiveCHAMPIONCOMPLEX S.A. ДАФМІ
DAYCODELPHIDOLZELRINGEPS
ERT Seinsa (AUTOFREN)FAIFebiFriCoGUARNITAUTO
HELLAHITACHIHÜCOJapanpartsJP Group
Kale Balata A.Ş.Kavo PartsKAUTEKLiqui MolyMAGNETI MARELLI
MAPAMintexMobilMonroePENNASOL
SAPPE.SASSONE SrlSIDEMShellSKF
TEKNOROTTextarTECNECO FILTERS®TotalVERNET
XLBRAKE
Про виробника Асортимент продукції Фотогалерея 

Виробник: MAPA
Країна: Туреччина
Виробництво: комплекти зчеплення
Сайт: http://www.mapa.com.tr


Компанія MAPA була заснована в 1970 році як постачальник оригінального обладнання для автомобільного сектора в Туреччині. Під час промислового розвитку Туреччини компанія була першим місцевим виробником різних автомобільних запчастин. З часом MAPA сконцентрувалась на розробці зчеплення для легкових автомобілів, а також легких комерційних транспортних засобів, та обслуговують сектор двома відомими брендами - MAPA і KraftTech.
Вироби MAPA мають міжнародні сертифікатами якості ( «ISO 9001-2001», «SGS», «TUV») і повністю відповідають вимогам Держстандарту. На всій продукції є унікальний ідентифікатор - персональний номер, нанесений при виготовленні на корпус запчастини.

Продукція заводу поставляється на конвеєри таких виробників як CHEVROLET, FIAT, CITROEN, FORD, MITSUBISHI, HYUNDAI, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VOLKSWAGEN, KIA. У лінійці виробів заводу, що поставляється на вторинний ринок, комплекти зчеплення на розширений асортимент легкових і комерційних автомобілів. Географія поставок заводу-виробника широка - це більше 45 країн світу, серед яких Великобританія, Німеччина, Португалія, Бельгія, Словенія, Іран, Мексика та ін.
MAPA з більш ніж 45-річним ноу-хау та високою якістю продукції вивели в світові лідери в галузі продукції. MAPA виконує дослідження та розробку нових продуктів і матеріалів вдосконалюючи власну продукцію та прагне забезпечити високоякісними запчастинами клієнтів у поєднанні з найвищими можливими стандартами безпеки та охорони навколишнього середовища.
 


© 2010-2020. Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті,
належать ТОВ Автолідер..
Яндекс цитирование Rambler's Top100 Створення
сайту: